Lampy solarne

Lampy solarne

Lampy solarne

Nasza świadomość ekologiczna wyraźnie rośnie, świadczą o tym między innymi coraz bardziej powszechne w naszych ogrodach lampy solarne z wykorzystaniem diod LED. Ich zalety trudno przecenić, są nie tylko ekologiczne, ale też bardziej ekonomiczne w użytkowaniu od lamp ogrodowych tradycyjnych, czyli z wykorzystaniem energii elektrycznej.

Ze względu na to, że lampy słoneczne są obecnie po prostu modne, producenci lamp mają je w swojej ofercie w szerokim asortymencie, w różnych stylistykach i wzornictwie, wykonane z materiałów naturalnych i tworzyw sztucznych.

lampach solarnych instaluje się ogniwa fotowoltaiczne, które energię słoneczną magazynowaną w akumulatorkach przetwarzają w energię elektryczną. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, a ciągi komunikacyjne w ogrodach, parkach, przy lokalach gastronomicznych są wystarczająco dobrze oświetlone poprzez reflektorki, lampy stojące lub wiszące, zależnie od przyjętej stylistyki ogólnej aranżacji. Również tarasy domów, schody i podjazdy mogą z powodzeniem być oświetlane za pomocą lamp solarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.