ulotki

Ulotki

ulotki

Zamawiając w drukarni druk ulotek możemy obecnie liczyć na niemal ekspresową realizację zamówienia. Technologia offsetowa, jaką najczęściej stosuje się przy tego rodzaju materiałach reklamowych pozwala na bardzo szybki wydruk, zwłaszcza, gdy zamawiana grafika nie jest zbyt wymagająca. W ofercie drukarni znajdziemy usługi drukowania ulotek w różnych formatach, od A4 przez format papieru A5 po ulotki A6 i tak zwane składane.

Klient ma do wyboru papier kredowany błyszczący lub matowy o różnej grubości dostosowanej do konkretnego projektu ulotek. Przy masowym kolportażu ulotek zwykle stosuje się papier o najmniejszej gramaturze 135gr/m2, takie możemy znaleźć najczęściej pod drzwiami domów i mieszkań, reklamujące ofertę wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych czy popularnych usług remontowych.

Im wyższa jest gramatura papieru, na którym są drukowane ulotki reklamowe, tym bardziej jest sztywny i wysokiej jakości, co przekłada się również na wygląd samej ulotki. Dlatego okładki folderów prestiżowych firm i reklamowanych przez nie towarów są wykonywane najczęściej z papieru o gramaturze aż 300gr/m2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.